logo
13. dubna 2019 19:00, 13. dubna 2019 23:00

Nároďák Jaroměř - první koncert mimo Prahu!

SellFish

Sellfish je kapelou velmi mladou, i když většina jejích členů už má ledascos za sebou. Až na zpěvačku Magdalenu Malou (madjee). To je děvče mladé, plné síly – která trojici Majk, Karlos a Parda (kteří společně preludují od roku 2003) vlívá pozitivní energii do žil od února roku 2018. Únor 2018 je zároveň datem, kdy se toto čtyřčlenné uskupení rozhodlo pustit se do muziky společně – tak vznikla kapela Sellfish.

Žánr: Authentic fusion – od Sellfish uslyšíte od každého z žánrů něco, takže si každý, úplně každý, přijde na své!

https://www.youtube.com/watch?v=uLdsK309l7Q
https://www.facebook.com/SellfishBand/


Mala Ruckus

Mala Ruckus je indie rocková kapela založená v Číně, momentálně působící v Praze. Zvuk kapely vychází z rozmanité sbírky hudebních vlivů, částečně i díky různorodému původu jednotlivých členů kapely. Folk, rock a alternativní žánry se mísí s melodickými harmoniemi a nápaditými texty.

Členové kapely se potkali v roce 2013 v Číně, kde později založili skupinu a vystupovali v několika městech. Brzy si vybudovali dobrou pověst pro svá energická vystoupení. Avšak po zatčení během jednoho z koncertů v roce 2016, Mala Ruckus opustila Čínu a přesunula se do Prahy. Od přesunu do České republiky si kapela získala malou, ale loajální fanouškovskou základnu a dostala příležitost vystupovat na skvělých akcích včetně festivalů Rock for People, United Islands, Colours of Ostrava a mnoha dalších.

Od konce roku 2016 působí Mala Ruckus v Praze ve složení Alex Montyro (zpěv), Caolan O'Neill Forde (kytara), Zack Slouka (basa), Raphael Hädler (trubka), Madeleine Watson (housle) a Kryštof Fuxa (bicí).

Debutové album s názvem "People Mountain People Sea" vyšlo v květnu roku 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=EGwV6k-1Kr0
https://www.facebook.com/malaruckus/


Karol Komenda Group

Power trio je žánrově blízké klasickým rokovým kapelám jako například Cream, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Mr. Big či Richie Kotzen. Tento styl rádi obohacují o nové hudební prvky. Během živých vystoupení nabízejí žhavou energii a pasáže otevřené pro improvizaci. Na konci roku 2018 se jim díky soutěži ČS Beat festival podařilo dostat na „Koncert legend“ do velkého sálu pražské Lucerny. V té době také vydali své první analogové EP s názvem „Secret“, které nahrávali v SONO Records.

https://www.youtube.com/watch?v=oX-9eSFJSE4
https://www.facebook.com/komendakarol