PODMÍNKY SOUTĚŽE

KLUBOOFKA – soutěž s pivovarem Chotěboř

 

Hlasování v hitparádě „KLUBOOFKA“ je doplněno o soutěž, kde hlasující může vyhrát čtyři multipacky piva Chotěboř Premium. Cenu získá šest výherců!!!

Do slosování výherců budou zahrnuti pouze soutěžící, kteří si zakoupí produkt NE-VSTUPENKA (viz PODMÍNKY SOUTĚŽE).

Vyhlášení výherců proběhne vždy v následujícím měsíci, po měsíci soutěžním.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

  1. Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas.  Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“.
  2. Zakoupení některého z produktů NE-VSTUPENKA  v soutěžním měsíci: http://www.narodakjaromer.cz/vstupenky/
  3. Slosování proběhne po ukončení hlasování.
  4. Po slosování budou výherci zveřejněni na stránkách www.narodakjaromer.cz/kluboofka/, a bude jim zaslán certifikát k předání, či vyzvednutí ceny na jejich e-mail.
  5. Následně bude výherce kontaktován pivovarem Chotěboř, po domluvě bude cena předána osobně, nebo bude cena připravena u prodejců, které najdete zde: www.pivovarchotebor.cz/prodejni-mista/
  6. Výherce získává jako výhru obsah(pivo), záloha za obal, pronájem chladícího zařízení, případně dopravní náklady nejsou součástí výhry a výherce si je hradí sám.
  7. Výhra bude připravena následující měsíc po konání soutěže a rezervována po celou dobu tohoto měsíce. Pokud nebude výhra vyzvednuta v tomto měsíci, výherce na výhru ztrácí nárok.
  8. Výhru mohou vyzvednout pouze osoby starší 18 let.

 

PLATNOST OD 1.3.2021

 Kontaktní mail: kluboofka@narodakjaromer.cz