TZ KLUBOOFKA - BŘEZEN 2021

KLUBOOFKA - tvoje jediná "klubová" hitparáda

BŘEZEN 2021

 

Říká se „březen, za kamna vlezem“. Tak si tam s námi pojďte zalézt a my vám s KLUBOOFKOU pěkně přitopíme!!! Čeká Vás další česko – slovenská klubová hitparáda, která v únoru dosáhla u svých pořadů více jak 5000 zhlédnutí na YOUTUBE. Startujeme v neděli 7.3.2021 ve 20:00!!!

V březnové hitparádě uvidíte tyto klipy:

V.A.R. - Čert a Marie

Krabat&Vilém Čok - Strýček Véna Peprný

Alžběta - Tohle by stačilo

Makar Čudra - Karty S Diablom (SK)

 

Vítěz únorového kola

Fatbat - Po cestě trnité

Netopýři z Chomutova přilétají do KLUBOOFKY již potřetí. V odkazu přinášíme záznam jejich rozhovoru na rádiu HEY, který je doplněný fotografiemi kapely.

Rozhovor: https://youtu.be/81PwDah8-dM

 

Divoká karta Nároďáku Jaroměř

Dangar Six – Král

Zatímco jejich videoklip „Král“ udatně bojoval v únorovém pořadu KLUBOOFKA, na svět přišla „Temná doba“ v podobě jejich CD a limitované edici LP. „Král“ bude v březnu pokračovat pod patronátem Nároďáku Jaroměř. A navíc se můžete brzy těšit na pořad INTERVIEW, kde se dozvíte o novém albu více.

 

Divoká karta rádia HEY

Vega Elektra – Konec

Je tomu pár měsíců, kdy jako by z nebe spadla kapela VEGA ELEKTRA, jejíž název je inspirován podle dvou hvězd naší noční oblohy. Vega je dokonce nejjasnějšího hvězdou souhvězdí Lyry. Kapela je čerstvou novinkou, nicméně její členové nejsou v žádném případě žádní začátečníci. Na české hudební scéně se potkávají již řadu let a jejich přátelství je dovedlo až k myšlence založit kapelu, vydat debutovou desku pod názvem Znamení a k tomu rovnou natočit také první klip.

Klip: https://youtu.be/sJSZYa_2nWE

Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas.  Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“: https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA BŘEZEN a webových stránkách Nároďáku Jaroměř.

Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát čtyři multipacky piva CHOTĚBOŘ Premium: http://www.narodakjaromer.cz/kluboofka/podminky-souteze/

Pro skalní fanoušky byla spuštěna FB skupina KLUBOOFKA FAMILY, kde bude zveřejňován unikátní obsah a předpremiéry pořadů. Aktuálně jsou zde záznamy koncertů kapel DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS, které jinde neuvidíte. Dále se můžete těšit na záznamy nové, a to kapel TORRAX, DANGAR SIX, ROCK STRING!!!

Zakoupením jakéhokoliv produktu NE-VSTUPENKA pomůžete udržet hudební klub NÁROĎÁK JAROMĚŘ při životě: http://www.narodakjaromer.cz/vstupenky/

 

ODKAZY:

http://www.narodakjaromer.cz/kluboofka/

https://heyradio.cz/

 KLUBOOFKA FAMILY: https://www.facebook.com/groups/1007478083076631

 FB událost: https://fb.me/e/18Co6E4Io

Mail: kluboofka@narodakjaromer.cz