Obchodní podmínky pro prodej zboží

Obchodní podmínky

 

1. Úvod

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.narodakjaromer.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího () a kupujícího (zákazník).


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.narodakjaromer.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

Vyplněním závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.narodakjaromer.cz , kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.


3. Reklamační řád

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu www.narodakjaromer.cz a právním řádem platným v ČR.

Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v případě vrácení v původním stavu, neporušeném obalu a s veškerým příslušenstvím.

Zboží na reklamaci posílejte v původním obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě i když se závada projevila před transportem.
Pokud k vám zásilka přijde poškozená postupujte, prosím, následovně:

Náklady spojené s navrácením zboží zpět obchodníkovi nese kupující. Při nepřevzetí zboží Vám bude naučtováno poštovné a balné v ceně minimálně 180,-Kč.
  • Zásilku si vždy prohlédněte před dopravcem.
  • V případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený…) sepište ihned s dopravcem protokol o poškození zásilky.
  • Nenechte se dopravcem přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěná.


V případě problému s Českou poštou, pište na adresu narodak.jaromer@seznam.cz . Do předmětu uveďte "Stížnost na přepravu", popište problém, uveďte kontakty na sebe, číslo zásilky a číslo objednávky. Váš problém budeme řešit s dopravcem a oznámíme Vám další postup. Nechceme, aby Vám poškozené zásilky znepříjemňovali nakupování v našem internetovém obchodě. Za dopravu se platí hodně peněz a je třeba, aby zboží bylo dopraveno v pořádku.


4. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající nejpozději do 10 dnů zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (bankovním převodem nebo složenkou).
Podmínky pro vrácení peněz:

Při výměně zboží účtujeme jen poštovné 170,-
  • Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
  • Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží.
  • Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie faktury.
  • Vracíme vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné. Zásilky dobírkou nebudou přijaty.


Vracené zboží zasílejte na adresu distribuční firmy:

Underground-Collection

Šachetní 1275
Šenov u Ostravy
739 34


5. Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího. Při převzetí zboží od našeho přepravce obdrží kupující ke zboží daňový doklad.

Veškeré osobní údaje uvedené v objednávkovém formuláři jsou důvěrné (viz. Ochrana osobních údajů).

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.

 

6. Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení.

 

7. Dodací a platební podmínky

 

Zboží lze zaplatit na bankovní účet 5387834319/0800. Po uhrazení částky bude zboží expedováno, a zaslán doklad na Váš e-mail.

Ceník poštovného a balného( uvedeny základní ceny):

Česká pošta - Balík do ruky 145,- Kč

Česká pošta - Do balíkovny 80,- Kč

PPL - 170,- Kč

DPD - 170,- Kč

Pokud hodnota objednávky přesáhne 2500,- Kč, pak poštovné neúčtujeme.

V případě problémů s dodávkou zboží nás prosím kontaktujte na narodak.jaromer@seznam.cz

Je samozřejmostí, že spolu se zbožím Vám bude dodán doklad. Doba dodání je asi 7-10 pracovních dnů.

 

8. Ochrana osobních údajů

Bezpečnost osobních dat na internetu je velmi diskutovaným tématem. Abychom vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme některá vaše osobní data znát. Veškeré informace o vaší osobě však budeme používat pouze pro naši potřebu, a neposkytneme je v žádné podobě nikomu jinému.

Tyto informace jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Potřebujeme je k realizaci a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, ke komunikaci s vámi a konečně také proto, abychom vám mohli v pořádku doručit objednané zboží.

 

9. Minimální odběr zboží v ceně nad 150,-

 

10. Závěrečné ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží uvedenou v katalogu internetového obchodu www.narodakjaromer.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.