Zvlášňý Škola Zvlášňý Škola

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
30.11.2024
Zvlášňý Škola/
Nukleární Hovada/
Los Candelabros
 
Vstupenky zakoupíte
i na místě 400,-
Dostupnost 400
Běžná cena 400 Kč
Ušetříte 101 Kč (–25 %)
299 Kč    
Kód produktu 8
Značka Rock
Kategorie Vstupenky
 

ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA
https://www.facebook.com/Zvlasnyskola
Svérázná a osobitá kapela produkující svižný punk-rock, vznikla ve Kdyni 5. ledna 1992. Pravidelné vystupování formace zahájila o čtvrt roku později.

Zpočátku vystupovala v tančírnách rodného Domažlicka a spřáteleného Klatovska v sestavě: Tomáš Linkeš – zpěv, Martin Anderle – tahací harmonika, Jiří “Go” Mezník – baskytara, Miroslav Hranáč - kytara a Karel Jakuš - bicí.

Poznávacím znamením byl od počátku charakteristický zvuk harmoniky, kvůli kterému byla kapela dost mylně označována v prvopočátcích své činnosti jako špatná kopie již tehdy populárních Tří sester. Přesto se zejména díky textům, jež si nebraly servítky, ZŠ záhy zapsala do podvědomí návštěvníků nejen tanečních zábav a počet jejích vystoupení neustále rostl.

Pro další růst popularity skupiny mělo zásadní význam debutové album Na české záchytce I vydané v roce 1993, obsahující původní, dost syrové kompozice. Na albu, jež se prodalo v dnes neuvěřitelném množství deseti tisíc nosičů, měla ZŠ i svůj první hit, píseň Hajzlbába, jejíž úspěch ještě znásobil zdařilý videoklip, uváděný v hudebních hitparádách TV Nova i ČT. V jednom z těchto hudebně soutěžních pořadů (Czech rock block) ZŠ dokonce zvítězila a vyhrála i hodnotnou cenu v podobě značkového hudebního nástroje.

NUKLEÁRNÍ HOVADA
https://www.facebook.com/nuklearnihovadapunk
Soubor Nukleární hovada vznikl v únoru 2007,ale před tím už každý z nás hrál pár let v nějaké kapele.Aleš a Pindˇa v Pučmelounu,Prase a Bryky v Konečné stanici.
A jak šel čas,kapely se na to z různých důvodů vysrali(ponorka,chlast atd.).
Slovo dalo slovo,tak jsme se nějak sešli,udělali rachot ve zkušebně a ono to dohromady nějak šlo.V týhle sestavě jsme už pár festˇáčků zahráli,Brodˇák-moto sraz 2007(a doufejme i 2008),Punk fest Č.Skalice,CML-Jičín,Třtěnice-benefice,Plovárna-Jičín,soukr. párty v Jizerkách(to byl mazec-pekli prase nebo berana,nebo co to vlastne bylo za chlapa,zabalenýho v alobalu).
16.-18.11.07 jsme natočili nase prvni CD ve studiu MUSIC HELL v Hradci Králové.Za celý víkend jsme toho moc nesnědli,ani nenaspali,ale placku máme hotovou-děkujeme Vítˇo!(Pro Vítˇu......za rok znova!!!!!To si zase užijem!!!!).
Stáhněte si naše tracky a budeme je na koncertech hulákat společně(atˇ je KURVA trochu hukot!!).

LOS CANDELABROS
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063627965474
Kapelka hrající punk rock s prvky HC z České Skalice (Náchodsko). Složení : Přéma - kytara, zpěv; Daňsik - kytara, zpěv; Mádřik - bicí; Dolek - basa, zpěv.; kontakt : tel. : 737 568 399 ; e-mail : loscandelabros@seznam.cz; stránky (zatím ne moc funkční, ale již brzy ....) :